ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Nisan 2014 Pazartesi 19:40

Başkan Özhaseki'den teşekkür kokteyli

Başkan Özhasekiden teşekkür kokteyli


Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, tebrik ziyaretine gelmek isteyenler için bir kokteyl verdi. Büyükşehir Belediyesi girişinde düzenlenen ve büyük ilgi gösterilen kokteylde davetlilerle tek tek ilgilenen Başkan Özhaseki, "Hayırlı olsun dileklerini ileten tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum." dedi.

Büyükşehir Belediyesi giriş salonunda verilen kokteyle, iş adamları, dernek, vakıf, sendika ve spor kulübü başkan ve yöneticileri ile muhtarlar ve basın mensupları katıldı. Başkan Özhaseki kokteyle katılan davetlilerle tek tek merhabalaştı ve ilgileri için teşekkür etti. Davetlilerle gruplar halinde sohbet eden ve hatıra fotoğrafları çektiren Başkan Özhaseki, basın mensupları ile birlikte selfie pozu da verdi. Başkan Özhaseki yaptığı kısa açıklamada verilen kokteylle tebrik ziyaretlerinden dolayı oluşan zaman israfının önüne geçmiş olduklarını söyledi. Başkan Özhaseki, "Hayırlı olsun dileklerini ileten tüm hemşehrilerime teşekkür ederim." diye konuştu.

BAŞBAKAN TOPLU AÇILIŞA KATILACAK

Büyükşehir Belediyesindeki kokteyl sırasında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Başkan Mehmet Özhaseki, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kayseri'ye yapmak istediği teşekkür ziyaretinin 27 Nisan Pazar günü gerçekleşeceğini söyledi.

Başbakan Erdoğan'ın Anadolu Harikalar Diyarı'nda toplu açılış törenine katılacağını vurgulayan Başkan Özhaseki, "Harikalar Diyarı'nın açılışını daha önce yapamamıştık. Ayrıca 20 yerde daha açılışını yapamadığımız hizmetlerimiz var. Toplu açılış töreni ile bu hizmetlerimizin açılışını ve mitingimizi beraber yapacağız. Ayrıca bu yıl 1 milyon ağaç kampanyamız var. Kampanya dahilinde fidan dağıtımı da yapılacak." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER