ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Nisan 2013 Salı 15:24

Başkan Özgan'a tebrik ziyareti

Başkan Özgana tebrik ziyareti


Adana Toroslar Dernekleri Federasyonu ve Kızılay Derneği Adana Şubesi, Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan’ı makamında ziyaret ederek tebrik etti.
Ankara Yerel Yönetimler 4. Sempozyumunda Marka Şehirler sloganıyla yapılan yarışmada Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan’ın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden Yaşanabilir ve Estetik Şehirler kategorisinde almış olduğu birincilik ödülünden dolayı Adana ve Kozan’dan tebrik ziyaretleri devam ediyor.
Adana Toroslar Dernekleri Federasyonu Başkanı Cenap Erol ve yönetiminin yapmış olduğu ziyarette Erol, “Biz burada Sayın Başkanımızın Başbakanımız tarafından ödüllendirilmesi bizi gururlandırdı. Bizim zaten hedefimiz bölgemizdeki sivil toplum örgütleri ile birlikte başarılı bürokrat ve belediye başkanlarımızı ödüllendirmek ve onlara ziyaretlerde bulunmaktır. Biz tabi Kozan’a gelirken 286 proje içerisinde sayın başkanımızın birinci olması bizi bir Kozanlı olarak ve Federasyon olarak gururlandırdı. Bizler kendisinin daha iyi hizmetler yaparak daha iyi ödüller almasını yürekten diliyoruz. Bu arada Sayın Başkanımızın bölgemizdeki turizm ve altyapı ile ilgili konuları değerlendirip başkanımızdan bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Bizde elimizden geldiği kadar bölgemiz için gereken desteği vermek için buradayız.” dedi.
Kızılay Derneği Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ise “Bölgemizin en büyük ilçesi olan Kozan’ımızın Belediye Başkanı değerli kardeşimiz Sayın Kazım Özgan’ı Sayın Başbakanımızın elinden yerel yönetimler konusunda aldığı ödülden dolayı tebrik etmek üzere geldik. Marifet iltifata tabidir. Bizlerde sayın başkanımızı tebrik etmek için buraya geldik. Bölgemizde turizmin, endüstriyel gelişimin ve ilçemizin gelişmesinde kendisi ile fikir alışverişinde bulunmaya geldik. Bu ödül Adanalılar olarak bizleri gururlandırdı” şeklinde konuştu
Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan da, “Tabiî ki Kozanlılar adına bu ziyaretlerden mutluluk duyuyorum. Bu ödül Kozan halkınındır. Kozan halkı iki dönemdir bize vekâlet veriyor. Bu ödülün Sayın Başbakanımızın elinden Kozanlılar adına bizlere takdim edilmesi bizleri mutlu etti. Bugün değerli misafirlerimize ince ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER