ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Şubat 2013 Perşembe 13:20

Başkan Öngel: "İhalelerimiz şeffaf yapıldı"

Başkan Öngel: "İhalelerimiz şeffaf yapıldı"


Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, alacakları hizmetlerle ilgili tüm ihaleleri şeffaf bir şekilde, basına ve halka açık yaptıklarını söyledi.


Silifke Belediye Başkanı Öngel, halkın belediyenin yaptığı çalışmaları zamanında ve doğru öğrenmesi gerektiğini kaydetti. İhale komisyonunun yaptığı tüm ihaleler ve meclis toplantılarını basına ve halka açık yaptıklarını aktaran Başkan Öngel, amaçlarının katılımcı, şeffaf ve halkla bütünleşen yönetim anlayışı içinde hizmet vermek olduğunu ifade etti.

Kamu yararını her şeyin üstünde tuttuklarını dile getiren Öngel, “Görevde bulunduğumuz süre içerisinde şeffaf olduk. Adalet, eşitlik, şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkelerine dayalı bir anlayışla görev yaptık. Tüm ihalelerimizi ve meclis toplantılarımızı basına ve halka açtık. Çalışmalarımızda hiç zaman yönetimden ve denetimden kaçmadık.” dedi.

Başkan Ali Öngel, “Bu yıl içinde park bahçe ve yeşil alanlar ile alt yapı ve üst yapı tesislerinin bakım ve onarımı için hizmet alımı ile ilgili ihaleyi de basına ve halka açık şekilde Belediye Başkan Yardımcısı Gani Coşkun başkanlığında, İnşaat Mühendisi Semih Yılmaz, Muhasebe Şefi Abdullah Yılmaz, Makine Mühendisi Haluk Alpözgen, Ziraat Mühendisi Emre Duman’ın komisyon üyeliğinde gerçekleştirdik.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER