ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Ekim 2013 Cuma 14:11

Başkan Memduh Büyükkılıç öğrencilerle buluştu


Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Keykubat Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin bu haftaki konuğu oldu ve öğrenciler ile sohbet ederek, belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

    Keykubat Anadolu İmam Hatip Lise Müdürü Mustafa Erdal, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın okullarında ağırlamaktan son derece mutlu olduklarını ve Başkan Büyükkılıç’ın eğitim ve öğretimin dostu ve yatırıcısı olduğunun artık Kayseri’de tescillendiğini ve okullarına yapılan hizmet ve yatırımlardan dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.

    Öğrencilere hitaben konuşma yapan ve öğrencilerin büyük tezahüratı ve coşkusu ile karşılanan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Sizlere yapılan yatırım, geleceğe yapılan yapılan bir yatırımdır. Biz sizlere değil gelecek Türkiye’ye yatırım yapıyoruz. Eğitim devlete, sağlık insana yapılan yatırımdır. Bunun için Melikgazi Belediyesi olarak eğitim ve sağlık hizmetlerinde her türlü yatırımı yasalar ölçüsünde yerine getiriyoruz.” dedi.

    Keykubat Anadolu İmam Hatip Lise Müdürü Mustafa Erdal, Melikgazi Belediyesi'nce okul binası dış cephe ısı yalıtımı, dış cephe onarım ve boyanması, bahçe düzenlemesi, wc ve lavaboların yenilenmesi, ağaçlandırma gibi çalışmaların gerçekleştirilmesinden dolayı Başkan Memduh Büyükkılıç, teşekkür ederek bu anlamlı hizmetlerin anısına bir plaket verdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER