ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Mart 2013 Pazartesi 22:06

Başkan Külcü'yü örnek siyasetçi seçtiler

Başkan Külcüyü örnek siyasetçi seçtiler


Çorum Fen Lisesi öğrencileri Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü 'yılın örnek siyasetçisi' seçti.

        Fen Lisesi Liderlik Kulübü öğrencileri, yılın örnek siyasetçisi seçtikleri Muzaffer Külcü'yü makamında ziyaret etti. Okul Müdürü Süleyman Atçıoğlu, Edebiyat öğretmeni Sabri Salman ve Liderlik Kulübü öğrencilerinden oluşan grubu makamında kabul eden Başkan Külcü, gençlerin yaptıkları çalışmaları önemsediklerini söyledi.

        Lise Müdürü Süleyman Atçıoğlu ziyarette Çorum Belediyesi'ni bir aile olarak değerlendirdiklerini, belediyenin okullarına büyük katkıları olduğunu söyledi. Okullarında oluşturdukları Liderlik Kulübü'nün Başkan Külcü'yü 2013 yılının örnek siyasetçisi seçtiğini belirten Atçıoğlu, Külcü'yü en kısa zamanda okullarında görmek istediklerini kaydetti.

"GENÇLERİN ÖNÜNDEKİ İYİ ÖRNEKLER ONLARI HAYATA İYİ HAZIRLIYOR"
        
        Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de Fen Lisesi öğretmenleri ve öğrencilerinin kendisine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

        Gençlerin, birlik olarak bu yaşlarda yaptıkları çalışmaların çok önemli bulduğunu dile getiren Başkan Külcü, ''Gençlerin önündeki iyi örnekler onları hayata iyi hazırlıyor. Gençlerimiz, her türlü fikre, her türlü katkıya açıkken onları doğru şekilde geleceğe hazırlamalıyız. Evlatlarımızı bu tür çalışmalarla birlikte olmaya birlikte bir şeyler yapmaya ve sosyalleştirmeye hazırlamış oluyorsunuz. Lise ve üniversite yıllarında bu tür çalışmaların içerisinde bulunan gençler hayata daha kolay tutunuyorlar. Çünkü onlar kendi hayatlarının dışında bir hayat olduğunu biliyorlar. Bunu başkaları ile paylaşmak zorunda olduklarını biliyorlar ve bu hayatın zorluklarıyla beraber kolaylıklarının olduğunu, sevinçleriyle mutluluklarıyla beraber, hüzünlerinin ve zorluklarının olduğunu biliyorlar.'' diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER