ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Kasım 2012 Pazar 17:45

Başkan Külcü'den Gençlik Merkezi’ne ziyaret

Başkan Külcüden Gençlik Merkezine ziyaret


Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Necip Fazıl Kısakürek Gençlik Merkezi'ni (NFK) ziyaret etti. Külcü, gençlik merkezinde eğitim gören öğrencilerle ve buradaki yöneticilerle sohbet etti.

Başkan Muzaffer Külcü ziyarette yaptığı konuşmada, Necip Fazıl Kısakürek Gençlik Merkezi'ni açmalarındaki amaçlarının gençlerin eğitiminde önemli bir yeri olan okullara takviye olarak, fiziki ve zihni gelişmelerine de yardımcı olacak kültür - sanat ve spor merkezlerine duyulan ihtiyaç, her geçen gün daha da bariz hale geldiğini söyledi.

Çorum Belediyesi olarak bu ihtiyacı göz önünde bulundurduklarını belirten Başkan Külcü, ''Gençliğin yaşadığı sorunların çözümüne katkıda bulunmak istedik. Diğer mahallelere de yapacağımız gençlik merkezleri ile de gençler arasında iletişim ve dayanışmanın güçlendirilmesini sağlamayı hedefliyoruz. İnanıyoruz ki, zihni ve bedeni bakımdan iyi yetişmiş çağdaş bilgiyle daha donanmış, teknolojiye hakim, tarih bilincine sahip, geleceğe olan inancı sağlam bir genç nesil, o ülkenin en büyük hazinesidir.'' dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER