ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 12:52

Başkan Keskin’den ilçe protokolüne iftar


Ramazan dolayısıyla birçok iftar programı düzenleyen Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, dün akşamki iftar yemeğinde ilçe protokolünü ağırladı.

Belediye Büyük Salon’da düzenlenen iftar yemeğine Askerlik Şube Başkanı Albay Nusret Güler, kamu kurum ve kuruluş yöneticilerinin yanı sıra iş ve siyaset dünyasından bir çok kişi katıldı. İftar programında konuşan Hüseyin Keskin, birlik ve beraberliğin öneminden bahsetti. Çevre ülkelerde var olan olumsuz durumlar hakkında konuşan Keskin, "Komşu ülkelere baktığımızda birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğun altını çizmek istiyorum. Ülkemize zor zamanlar yaşatmak isteyenler oldu. Ekonomimizin gücü ve istikrarımız neticesinde bize bunu yaşatamadılar. Dünyanın çeşitli ülkelerinde açlıkla, sefaletle boğuşan halkların yanında biz varız ve var olmaya da devam edeceğiz." şeklinde konuştu. İlçe halkından aldıkları destekle var güçleriyle Sultanbeyli’ye hizmet ettiklerini vurgulayan Keskin, "Bugün bu iftar sofrasında ilçemizin tüm renkleri var. Bu bizi mutlu ediyor. Hep birlikte ilçemize hizmet ediyoruz. Birlikte yapılan çalışmalar Sultanbeyli’nin sorunlarını geride bıraktırıyor." ifadelerini kullandı.

Keskin son olarak daha önce ilçe kaymakamıyken Nevşehir’e vali olarak atanan Mehmet Ceylan’a, ilçeye kaymakam olarak atanan İbrahim Özefe’ye, Maltepe Emniyet Müdürü olarak atanan İlçe emniyet eski müdürü Vahap Karaca’ya ve Sultanbeyli'ye yeni atanan ilçe emniyet müdürü Âdem Öztürk'e başarı dileklerini iletti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER