ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 14:42

Başkan Dündar, ev ziyaretleriyle sorun dinliyor

Başkan Dündar, ev ziyaretleriyle sorun dinliyor


 Bursa merkez Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, vatandaşla buluşmalarına devam ediyor. 'Hizmet Evinizde' projesi kapsamında ev ziyaretleri gerçekleştiren Dündar, belediye hizmetleri hakkında vatandaşların istek, öneri ve şikâyetlerini dinliyor.

    Demirtaş Mahallesi'nde, ‘Hizmet Evinizde’ ekibi ile birlikte vatandaşların zilini çalan Dündar, mahallelinin ilgisiyle karşılandı. Mahalle sakinleri, yol, alt yapı ve toplu ulaşım sıkıntıları konusunda çözüm istedi.

    Başkan Mustafa Dündar ise geçtiğimiz yıl ilçedeki 109 mahallenin tamamını dolaşarak sorunları yerinde tespit ederek çözüm ürettiklerini hatırlatarak, şunları dile getirdi: “Demirtaş, 2009 seçimleri ile birlikte Osmangazi’ye dahil olmuş bir mahallemiz. Bu mahallemizin belediye olduğu dönemlerden kalan bir takım alt yapı sıkıntıları vardı. Bizler, bu sorunların aşılması için büyük çaba gösterdik. Demirtaş’ı bir cazibe merkezine dönüştürecek projelere imza attık. Şu anda çalışmaları devam eden Demirtaş Meydan projesi ve beraberinde inşa edilecek olan cami, tamamlandığında Demirtaş’a yeni bir kimlik katacak. Yapımı tamamlanmak üzere olan kapalı yüzme havuzu, atıcılık ve trap tesisleri ile Demirtaş, Bursa’nın cazibe merkezi olacak.”

    Ardından evleri ziyaret ederek ev sahipleri ile çay içen Dündar, çocuklara çeşitli hediyeler verdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER