ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mayıs 2013 Cumartesi 13:44

Başkan Aktürk'ten fizik tedavi merkezine ziyaret


Bursa'nın Mudanya ilçesinde Belediye Başkanı Hasan Aktürk, belediye tarafından yaptırılan ve Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi’ne devredilen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi gören bin 800’üncü hasta olan Refahat Akyüz’ü ziyaret etti.

Merkezde tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Başkan Aktürk, yaklaşık 2 ay önce faaliyete geçen ve hasta kabulüne başlayan merkezde kısa sürede ilçe halkının olağanüstü ilgi gösterdiğini söyledi. Yaz-kış demeden Bursa’daki sağlık merkezlerine gitmek zorunda kalan vatandaşların bu merkez aracılığıyla fizik tedavi çilesine son verdiklerini kaydeden Aktürk, “Bu nedenle çok mutluyuz. Sağlık merkezimizde en büyük ihtiyaçlardan biri olan donanımlı bir jeneratörü de en kısa sürede alarak Fizik Tedavi Merkezi’ne Mudanya Belediyesi olarak tahsis edeceğiz” diye konuştu.
Mudanya Şaziye Rüştü Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Murat Öztürk ise ilçede yapılması bile hayal olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni Mudanya’ya kazandırıldığı için Mudanya Belediyesi’ne teşekkür etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER