ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Ağustos 2013 Pazar 12:40

Başkan Akgül gece asfalt denetledi

Başkan Akgül gece asfalt denetledi


Ankara Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül, Fen İşleri Müdürlüğü’nün Durali Alıç Mahallesi'nde sürdürdüğü asfalt çalışmalarını denetledi. Gece denetiminde ekiplerden bilgi alan Akgül, “Ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışarak hizmette mesainin bitmediğini gösteriyor.” dedi.

İlçe genelinde aralıksız devam eden asfalt çalışmalarını yakından takip eden Akgül, vatandaşlarla da sohbet etti. Mamak’ta Ocak ayından itibaren 142 bin 4 yüz elli ton asfalt serimi gerçekleştirdiklerini belirten Akgül, Mamak’ın her mahallesine girildiğini, açılan tüm yolların da hızla asfaltlandığını söyledi. Akgül, “Mamak, alt ve üst yapısıyla, yapılan yatırımlarla Ankara’nın parlayan yıldızı oldu.” dedi.

Çalışmalarda gelinen noktayı görmek için ekipleri ziyaret eden Akgül, gece saatlerinde özveriyle çalışan personele teşekkür etti. Gecenin bir vaktinde Akgül’ü mahallelerinde gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Akgül, “Mesai kavramı gözetmeksizin ekibimizle birlikte her daim görevimizin başındayız.” dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER