ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 13:59

BASİAD Eğitim Salonu hizmete girdi


 İzmir’in Bergama ilçesinde Bakırçay Sanayici ve İşadamları Derneği(BASİAD) Eğitim Salonu düzenlenen tören ile hizmete girdi.

Açılışa Bergama Ticaret Odası (BERTO) Başkanı Fikret Ürper, BASİAD Başkanı Halil Gider, BASAİD Eğitim Danışmanı Nazmi Peker, Koza Altın İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı Cemalettin Çetin, İlçe Emniyet Müdürü Hüsamettin Ataseven, bazı oda başkanları ve çok sayıda işadamı ve esnaf katıldı. Açılış konuşmasını yapan BASAİD Başkanı Gider, Bergama’da 14 yıldır hizmet veren derneğin her geçen yıl üye sayının artmasıyla geniş mekanlara ihtiyaç duyulduğunu hatırlatarak böyle bir eğitim salonunu üyelerimizin hizmetini açtıklarını ifade etti. Gider, burada çeşitli eğitim ve seminerler verileceğini duyurdu.

BERTO Başkanı Ürper de BASAİD’ın rüştünü ispatlamış bir dernek olduğunu ifade ederek, işadamlarına yönelik güzel hizmetler sunduğunu dile getirdi. Ürper bu ve buna benzer derneklerin Anadolu da işadamlarını örgütleyerek faydalı işler başardığının altını çizdi. BASİAD Eğitim Danışmanı Nazmi Peker ise eğitim salonu aynı zamanda işadamlarımızın işlerinden arda kalan zamanlarında gelip sohbet edebilecekleri bir mekan olacağını söyledi. Bu eğitim salonunda birlik ve beraberliklerin pekiştirileceğini işaret eden Peker, ilişkileri daha canlı tutacak bir sosyal mekan olarak da hizmet vereceğini kaydetti. Peker, fikir ve imkanların birleştirileceği bu eğitim salonun hayırlı olmasını diledi katılımcıları teşriflerinden dolayı teşekkür etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER