ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Haziran 2014 Çarşamba 16:06

Başbakan’ın ilk ziyaret adresi

Başbakanın ilk ziyaret adresi

Başbakan Erdoğan, cumhurbaşkanı seçim süreci çerçevesinde Meclis’teki partilere yapacağı ziyaretlere Büyük Birlik Partisi ile başladı.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cumhurbaşkanı seçim süreci çerçevesinde Meclis’teki partilere yapacağı ziyaretlere Büyük Birlik Partisi (BBP) ile başladı. Başbakan Erdoğan ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, yaklaşık iki saat süren, parti binasında bir görüşme gerçekleştirdi.

BBP Genel Merkezi'nde, genel başkan yardımcıları tarafından karşılanan Başbakan Erdoğan’a; BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun külliyatını hediye etti. Basına kapalı gerçekleşen görüşme yaklaşık 2 saat sürdü. Görüşmede; Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da hazır bulundu.

Görüşmenin ardından Destici, Başbakan Erdoğan’ı makam aracına kadar uğurlarken, gazetecilerin Erdoğan’a değerlendirme yapıp yapmayacağının sorulması üzerine, açıklamayı Mustafa Destici’nin yapacağını, kendisinin diğer partilerle görüşmesi sonrasında bir değerlendirme yağacağını söyledi.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER