ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 15:07

Başbakan, İstanbul-Ankara arasında mekik dokudu


Ankara’daki 23 Nisan kutlamalarının ardından dün akşam İstanbul’a gelen Başbakan Erdoğan, sabah Ankara’ya gittikten sonra öğleden sonra tekrar İstanbul’a döndü. İstanbul’da Kutlu Doğum programına katılacak Erdoğan'ın Ankara'ya gideceği belirtildi.

Başbakan Erdoğan, 23 Nisan kutlamalarının ardından dün akşam İstanbul’a gelmişti. Erdoğan sabah saatlerinde Lütfi Kırdar Kongre Salonu’nda ‘Global Sahtecilik ve Korsanla Mücadele’ konulu konferansa katıldı. Buradaki konuşmasının ardından Ankara’ya hareket eden Erdoğan’ın resmi programına göre Ankara’da kalması bekleniyordu. Sürpriz bir karar alan Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’in babasının cenaze törenine katıldıktan sonra İstanbul’a geldi. Programında görünmemesine rağmen Erdoğan, İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği’nin (ÖNDER) Sinan Erdem Spor Salonu’ndaki Kutlu Doğum programına katıldı.

Programın ardından Erdoğan'ın tekrar Ankara'ya gideceği belirtildi. Başbakan'ın, resmi konutta saat 17.00’da Sayıştay Başkanı ve yeni seçilen üyeleri kabul etmesi bekleniyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER