ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mart 2014 Perşembe 18:25

Başbakan: Dün üzüntü belirtenler Burak yavrumuz için ne diyecek?

Başbakan: Dün üzüntü belirtenler Burak yavrumuz için ne diyecek?

Başbakan Erdoğan dün terör örgütünün öldürdüğü Burak Can için konuştu.Başbakan Erdoğan, "Dün askerden yeni gelmiş bir gencimizi maalesef öldürdüler. Dün üzüntü belirtenler Burak yavrumuz için ne diyecek? dedi.

Başbakan Erdoğan seçim çalışmaları kapsamında Aksaray'da konuştu. Dün teröristler tarafından katledilen Burak Can için konuşan Başbakan "Burak Can'ın ne günahı vardı?" diye sordu.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Aksaray'da, kent meydanındaki mitingde yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

CHP ile Pensilvanya aynı hizada, aynı safta buluştu. Sadece bunlar değil, başka kesimleri, marjinal örgütleri, terör örgütlerini de yanlarına çekiyorlar. Medya bunlara destek veriyor. Pensilvanya'nın medyası terör örgütüne destek veriyor. 6 ay önce böyle değildi.

Sokakları tahrip etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Dün İstanbul'da gördünüz itfaiyeciyi tekme tokat dövdüler.

Askerden yeni gelmiş Burak Can'ı öldürdüler. DHKP-C terör örgütü üstlendi. Burak Can'ın ne günahı vardı? Dün askerden yeni gelmiş bir gencimizi maalesef öldürdüler. Dün üzüntü belirtenler Burak yavrumuz için ne diyecek?

Bakın dünkü olayı DHKP-C olayı üstlendi. Bunlara karşı uyanık olmak zorundayız bunlara karşı dimdik durmaya mecburuz.

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER