ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Aralık 2014 Salı 17:57

Barış Güler paralarını geri aldı

Barış Güler paralarını geri aldı

Takipsizlik verilen 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının şüphelisi eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler de el konulan paralarını geri aldı.


17 Aralık soruşturmasına verilen takipsizlik kararının ardından eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler’in el konulan paraları iade edildi. Güler’in savcılığa avukatı ile gelerek paralarını banka hesabına havale ettirdiği öğrenildi.

17 Aralık soruşturmasına verilen takipsizlik kararının kesinleşmesinin ardından eski İçişleri Bakan Muammer Güler’in oğlu Barış Güler’in de parası iade edildi. Güler’in avukatı ile birlikte Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelerek savcı İbrahim Çiçek ile görüştüğü öğrenildi. Güler’in gerekli evrak ve belgeleri imzaladıktan sonra kendisine ait 400 bin lira, 300 bin Euro ve 90 bin Dolar’lık parayı 20 bin liralık faiziyle birlikte banka hesabına havale ettirdiği öğrenildi.

İşadamı Rıza Sarraf’a yakınlığı ile bilinen Abdullah Habbani de, bugün öğle saatlerinde adliyeye gelerek 17 Aralık operasyonlarında el konulan 1 milyon TL, 800 bin Euro ve 60 bin Dolar ve 2 kilo altını geri almıştı.

 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER