ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ekim 2013 Pazartesi 14:34

Balıkesir Kocaseyit Havaalını'nda bayram hareketliliği

Balıkesir Kocaseyit Havaalınında bayram hareketliliği


Kurban Bayramı sebebiyle Balıkesir Kocaseyit Havaalını'nda yoğunluk yaşanıyor.

Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunan Kocaseyit Havalimanı'na İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarından sefer düzenleniyor. Özellikle İstanbul ve yakın çevresinden Edremit Körfezi'ne gelmek isteyen tatilciler, karayollarında yaşanan yoğunluğu da göze alarak havayollarını tercih ediyor. 77 liradan başlayan bilet fırsatları ile cazibesini arttıran havayolu şirketleri, yüzde 80 doluluk oranları ile uçuyor. Edremit Körfezi'ne yolcu taşıyan iki havayolu şirketi, tarifeli seferlerinin yanında ek seferler de düzenleyerek artan yolcu ihtiyacını karşılıyor. Şirket yetkilileri, ucuz uçmak için uçuş gününden en az 15 gün önce bilet alınması veya rezarvasyon yapılması gerektiğini ifade ediyor.

İstanbul'dan 9 günlük bayram tatili için Ayvalık ve Edremit Köerfezi'ne gelenler, bayram dönüşünü de uçakla yapacaklarını ifade etti.

Atlas-Jet, bayramda Bodrum ile Lefkoşa'ya mevcutların yanında ilave seferler gerçekleştirecek. Havayolu şirketi, daha önce seferlerini durdurduğunu açıkladığı Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'na da bayram tatili boyunca İstanbul'dan karşılıklı seferler yapacak.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER