ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 19:04

Bakanlığa Altın Örümcek Ödülü


Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Kampları Web Sitesi, 11. Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonunda “Kamu Kurumu” kategorisinde, halk oyları ile favori seçildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla kurulan Gençlik Kampları hakkında bilgi veren web sitesi 'www.genclikkamplari.gov.tr' ödüle layık görüldü. Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek ile 2002 yılından bu yana 38 kategoride en iyi web siteleri belirlenerek, ödüllendiriliyor. Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu’nda, web ve internet teknolojileri, pazarlama ve iletişim alanlarında uzman ve tecrübeli jüri üyeleri, her sene Türkiye’de gerçekleştirilen en başarılı projeleri aday olarak belirliyor.

Halk oylamasında, organizasyonunun heyecanını tüm internet kullanıcıları ile paylaşarak, konuya merak uyandırmayı ve aktif olarak katılımı sağlıyor. Jürinin yaptığı değerlendirmeler sonucunda, kategoriler bazında sıralamada en yüksek puanı alan web siteleri aynı zamanda halkoyuna sunuluyor.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER