ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2014 Pazar 00:32

Bakan'ın konvoyu yolda kaldı!

Bakanın konvoyu yolda kaldı!

Bakan Yılmaz'ın konvoyundaki araçlar yolda kaldı


Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde düzenlenen 36. Uluslararası Kemaliye Kültür ve Doğa Sporları Şenliğine katılan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, konvoydaki bazı araçların Karanlık Kanyon'da yolda kalması üzerine, jandarmaya ait araçla bölgeden ayrıldı.

Şenlikler kapsamında Karanlık Kanyon'da düzenlenen "Rope Jump" atlayışlarını izleyen Bakan Yılmaz, etkinliğin ardından ilçeye dönüş için araç konvoyu eşliğinde hareket etti.

Konvoydaki araçlar, engebeli yolu çıkmakta zorlandı. Erzincan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Yapınca'nın içerisinde bulunduğu araç, yolu çıkamadı. Bakanın korumaları ve emniyet ekipleri, aracın yola devam edebilmesi için çaba sarf etti. Bu sırada Erzincan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlyas Çapoğlu'nun makam aracı da arıza yaparak yolda kaldı.

Bakan Yılmaz, Erzincan Valisi Abdurrahman Akdemir ve AK Parti Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, yolun açılmaması üzerine makam aracından inerek bir süre yürüdü. Yılmaz ve beraberindekiler, konvoyun önüne kadar yürüdükten sonra jandarmaya ait araca binerek bölgeden ayrıldı.
Yolda kalan araçlar, yapılan çalışmalar sonucu engebeli yolu çıktı.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER