ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 01:39

Bakan Yılmaz ve Destici nikah şahitliği yaptı


Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ile BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ün oğlunun düğününde nikah şahitliği yaptı.

Bakan Yılmaz, Ahmet Ürgüp ve Edanur Bayan çiftinin Cumhuriyet Üniversitesi Çok Amaçlı Salon'da gerçekleşen düğün töreninde nikah şahidi oldu. Bakan Yılmaz, "Allah birlikte bahtiyar ve ihtiyar eylesin. Anlaşmanın yolu evet demekten geçer. İki cihanda yüzünüz ak olsun. Melekler de şahit ki güzel bir iş yapılıyor. En kötü gününüz böyle olsun inşallah. Bu milletin iyi evlatlara ihtiyacı var. Nüfusunun gelişmesi, artması lazım. İnşallah bu güzel aileden Sivas'tan Türkiye'ye yakışan güzel nesiller de katılır diyoruz" dedi. Diğer nikah şahidi BBP lideri Mustafa Destici de çifte evlilikle ilgili tavsiyelerde bulunarak mutluluklar diledi.

Sivas Belediye Başkanı Ürgüp'ün kıydığı nikahın ardından gelin ve damat evlilik cüzdanını imzaladı. Nikah şahitlerinin imzasının ardından BBP Genel Başkanı Destici, evlilik cüzdanını geline verdi. Ahmet ve Edanur çiftine mutluluklar dileyen Yılmaz, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği eski Başkanı Ahat Türkmenoğlu'nun oğlunun da düğününe katıldı. Damat Fatih Türkmenoğlu ve gelin Bahar Balcı'nın nikah şahitliğini yapan Yılmaz, çifte mutluluk dileklerinde bulundu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER