ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Temmuz 2013 Pazartesi 16:02

Bakan Fatma Şahin Palta'ya misafir oldu

Bakan Fatma Şahin Paltaya misafir oldu


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, eşi İzzet Şahin ile birlikte Gaziantep’ten Ankara’ya giderken Aksaray’da Belediye Başkanı Nevzat Palta'nın misafiri oldu.

Bakan Şahin ve eşi, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta tarafından Ağaçlı tesislerinde misafir edildi. Başkan Nevzat Palta eşi Aysun Palta ile birlikte misafir ettiği Bakan Fatma Şahin’le iftar yemeğinde bir süre görüştü. Yapılan görüşmede AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, AK Parti İl Başkanı Fatih Yıdırıcı, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Haluk Şahin Yazgı’da yer aldı. Bakan Fatma Şahin, Belediye Başkanı Nevzat Palta ile yaptığı görüşmede Ramazan’dan sonra en kısa sürede Aksaray’a geleceğine dair söz verdi. Ve gösterdikleri misafirperverlikten dolayı Başkan Nevzat Palta ve AK Parti yöneticilerine teşekkür etti.

Belediye Başkanı Nevzat Palta, Aksaray olarak Bakan Fatma Şahin’i Aksaray’da görmekten büyük mutluluk duyacaklarını ifade etti. Yapılan görüşmelerin ardından Bakan Fatma Şahin ve eşi Aksaray’dan ayrılarak Ankara’ya uğurlandı.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER