ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mart 2013 Pazartesi 16:47

Bakan Çelik, Başkan Altepe'yi ziyaret etti

Bakan Çelik, Başkan Altepeyi ziyaret etti


Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik´i ağırladı. Heykel´deki tarihi başkanlık binasında gerçekleşen görüşmede, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Bursa´ya Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından 100 bin kestane ağacının dikimi törenine katılmak için geldiğini vurgulayan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe´yi de ziyaret etmek istediklerini ifade etti. Bursa´nın kestane şekeriyle ünlü bir il olduğunu fakat eski fidanlar dışında şehirde yeni kestane ağacının hemen hemen bulunmadığını, bu ayrıcalığın ihmal edildiğini belirten Bakan Çelik, Orman ve Su İşleri Bakanlığı´nın başlattığı kestane ağacı kampanyasının heyecan verici olduğunu kaydetti. Bakan Çelik, Başkan Altepe´nin çalışmalarının gurur verici olduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ise Bakan Çelik´in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bursa´yla ilgili çalışmalarda başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere milletvekillerinin büyük desteğini gördüklerini ifade eden Başkan Altepe, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik´in Bursa için verdiği sayısız desteğin ise ayrı bir kefeye konması gerektiğini kaydetti. Bakan Çelik´e verdiği desteklerden dolayı şükranlarını ileten Başkan Altepe, günün anısına misafirine Bursa bıçağı hediye etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER