SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Kasım 2014 Pazar 13:36

Bahşiş değil, gasp terörü

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/bahsis-degil-gasp-teroru-1484402-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/bahsis-degil-gasp-teroru-1484402-622x360.jpg
Bahşiş değil, gasp terörü

Sıkışık trafikte bu saldırıya maruz kalan sürücü, trafiğin açılmasıyla hızla ilerleyerek kaçtı.


Şişli'de lüks bir jiptekilerden bahşiş isteyen iki adam, isteği yerine gelmeyince elindeki taşla aracın camını kırmaya çalıştı. 

Şişli'de trafiği yoğun olduğu bir saatte, lüks bir jipe yaklaşan iki kişi, sürücü ve yanındaki kişiden bahşiş adı altında para istedi. Ancak araçtakiler bu isteği yerine getirmedi. Sürücüyü elindeki taşı gösterip aracın camını kırmakla tehdit eden adam, bir süre daha para verilmesini bekledi. Para alamayacağını anlayan adam elindeki taşla aracın ön camına defalarca vurdu. Bu sırada önündeki araçların ilerlemesini fırsat bilen jip sürücüsü hızla olay yerinden uzaklaştı. Şişli Evlendirme Dairesi'nin yakınında gerçekleşen bu olay içinde gelin-damat olup olmadığına bakmadan para isteyenler bunun adına bahşiş diyor. Ancak yaşananlar bunun bir çeşit soygun girişimi olduğunu gösteriyor.KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Şişli’de korkunç görüntü...

SONRAKİ HABER

Artık yollar lazerle temizlenecek

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.