ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Aralık 2012 Pazar 19:55

Bahçeli'den ODTÜ'deki olaylara tepki

Bahçeliden ODTÜdeki olaylara tepki

MHP Genel Başkanı Bahçeli, ODTÜ'deki olaylara yönelik açıklamasında militanlarla öğrencilerin karıştırılmamasını istedi.


MHP Genel Başkanı Bahçeli, düzenlediği basın toplantısıyla 2012 yılını değerlendirdi. Bahçeli, "10. yılını dolduran AKP hükümeti, Türkiye'yi her yönüyle çıkmaza sürüklemiştir" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, 2012 yılı ile gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bahçeli, ''2012 yılında Türkiye; geriye gitmiş, hezimete uğramış ve skandallarla sarsılmıştır. 10. yılını dolduran AKP hükümeti, Türkiye'yi her yönüyle çıkmaza sürüklemiş, milletimizi her açıdan mağduriyete mahkum etmiştir'' dedi.

Devlet Bahçeli, ''ODTÜ, ilim ve irfan merkezlerimizden birisi olup, teröristlerin sığınacağı ve eylem sahası haline getireceği bir yer değildir ve olmamalıdır. Ne var ki ODTÜ'de Kandil uzantıları, yasa dışı Marksist-Leninist örgütler zehirlerini kusmuşlardır'' diye konuştu.

MHP lideri Bahçeli, ''MHP, anayasa değişikliği komisyonundaki değerli üyeleri ile yapılmak istenileni, inandıklarını yine komisyon çalışmalarında dile getireceklerdir. Masadan kalkmayı düşünmüyoruz'' dedi.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER