ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Kasım 2012 Salı 14:47

Bahçeli'den Başbakan'a tam destek!

Bahçeliden Başbakana tam destek!

MHP Lideri Bahçeli, idam cezasının getirilmesi için her türlü desteği vereceklerini söyledi.


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM'deki grup toplantısında, idam cezasının yeniden getirilmesi için her türlü desteği vereceklerini söyledi. Bahçeli, "Hodri meydan" diyerek sözlerini tamamladı. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bize göre tek sesliliğin özlemini çeken, sultanlık falları açan sahte demokratlar kurultayımızdan ders almalıdır." dedi.

BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Pervari’de düşen askeri helikopterde şehit olan askerlere rahmet ailelerine başsağlığı diledi.

Kazanın pilotaj hatası ve olumsuz hava şartlarından kaynaklandığı yönünde yapılan açıklamalara işaret eden Bahçeli, "Bu ve benzeri kazaların bir daha tekerrür etmemesi için tüm önleyici tedbirlerin alınmasını ve vatan görevini yapan kahramanlarımızın emniyetli bir şekilde vazifelerini ifa etmelerinin temin edilmesini acilen beklediğimi buradan muhataplarına duyurmak istiyorum." dedi.

"SONUÇ BUDUR"

Grup konuşmasında partisinin 10. Olağan Büyük Kurultayı’nı da değerlendiren Bahçeli, şöyle devam etti: "Bize göre tek sesliliğin özlemini çeken, sultanlık falları açan sahte demokratlar kurultayımızdan ders almalıdır.

İleri demokrasi diyerek geriliğin kılavuz kitabını yazanlar partimizin hoşgörüsünden sonuç çıkarmalıdır. Demokrasiyi sadece diliyle hatırlayanlar katılımcılığı yalnızca işlerine geldiği zaman fark edenler MHP’nin ve muhterem dava arkadaşlarımın tutumundan hislerine düşen payı almalıdır.

Bu açıdan diyebilir ki, 10. Kurultayımız aynı zamanda demokrasiye duyduğumuz bağlılığın da bir ispatı olarak değerlendirilmelidir. Milletsiz vatan, milletsiz Türkiye ve milletsiz gelecek tasarlayan kabile asabiyetini aşamamış ruhsuzlara 10. Olağan Büyük Kurultayımız bir kararlılık iradesi ve iddiası sergilemiştir."

"EN UFAK BİR ŞÜPHE DUYMUYORUM"

Kurultay’da Merkez Yönetim Kurulunun da belirlendiğini hatırlatan Bahçeli, "Amacımız ülkemizin bütün sorunlarını çözebilecek kucaklayıcı bir anlayış ile MYK, Başkanlık Divanı, Meclis Grubu, il ve ilçe teşkilatları arasında tam bir uyum ve işbirliğinin hayata geçirilmesidir.

Ter sermayesi dedikodu, tek çaresi olumsuz propaganda ve tek çıkışı kötümserlik aşılamak olanlara inat biz hevesle, heyecanla ve uyum içinde çalışıp milletimizin her ferdiyle gönül köprüsü inşa edeceğimizden en ufak şüphe duymuyorum.” dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER