ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2013 Pazartesi 14:21

Bahçeci ev ziyaretlerine devam ediyor

Bahçeci ev ziyaretlerine devam ediyor


Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, halkın isteklerini kaynağında dinlemek ve bilgi edinmek amacıyla başlattığı ev ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyaretlerde konuşan Yaşar Bahçeci, siyasetle uğraşan insanların topluma hizmet etmesinin önemi vurgulayarak, "Yerel yönetimlerin halk ile irtibatı çok önemli. Bu yüzden biz bu toplantıları çok önemsiyoruz. İstediğiniz kadar akıllı olun, istediğiniz kadar işi bilin ama ortak akılla hareket etmedikçe başarılı olamazsınız. Biz bu yapılan toplantılarla sayesinde ortak akıl ile hareket ediyor ve siz ne istiyorsanız onu yapmaya çalışıyoruz. Eğer bunu yapamazsak gemimizi doğru rotaya götüremeyiz.” dedi.

Yapılan projelere değinen ve bunlar hakkında da bilgi veren Başkan Bahçeci, şunları söyledi: “Projelerimizi yaparken ilk olarak iyi bir proje olmasına sonra projenin gerçekleşme aşamasına ve proje tamamlandıktan sonra işletilme aşamasına önem veriyoruz. Biz projelerimizi yaparken bütün unsurlara dikkat ediyoruz. Daha gerçekleştirmek istediğimiz projelerimiz var. Kırşehir’in yaşanabilir, değişen, gelişen ve modern bir şehir olması yolunda adımlar atarak çalışmalarımıza bu yönde devam ediyoruz.”

Vatandaşların isteklerinin de değerlendirildiği toplantılarda Başkan Bahçeci, halkın istek ve önerilerini dikkate alarak daha iyi bir hizmet sunmayı amaçladıklarını belirtti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER