ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mart 2017 Çarşamba 14:48

Bağımsız Belediye Başkanı AK Parti'ye geçti

Bağımsız Belediye Başkanı AK Partiye geçti

Uludere ilçesine bağlı Uzungeçit beldesinin bağımsız Belediye Başkanı Yıldırım, AK Parti'ye katıldı


Şırnak'ın Uludere ilçesine bağlı Uzungeçit beldesinin bağımsız Belediye Başkanı Hacı Yıldırım, düzenlenen törenle, AK Parti'ye katıldı.

AK Parti Şırnak İl Başkanlığında düzenlenen törende konuşan İl Başkanı Mehmet Aşan, 1 Mart'ın Şırnak için önemli birgün olduğunu belirtti.

Yıldırım'ın tüm baskılara rağmen bağımsız olarak belediyedeki hizmetleri bugüne kadar sürdürdüğünü anlatan Aşan, "Türkiye'nin bu hassas referandum sürecinde Uzungeçit Belde Belediye Başkanı Yıldırım bütün hassasiyetini göstererek, Türkiye’nin birlik ve bütünlüğü adına AK Parti'nin Türkiye'ye bugüne kadar yaptığı hizmetlerin kendilerine verdiği güvence adına bugünden itibaren AK Parti siyasetinin temiz mutfağında siyaset yapma kararı vermiştir. Ülkemize ve Şırnak'a hayırlı olsun." dedi.

Hacı Yıldırım da kararın herkese hayırlı olması temennisinde bulunarak, "Bugünden sonra bütün gücüm ve gayretimle partimin arkasında olacağım. Üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım. Devletim, Başbakanım, Cumhurbaşkanımın emrindeyim." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Aşan, Yıldırım'a AK Parti rozetini taktı.

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER