ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 16:35

Babanızı çocuklar gibi sevindirin


Babalar Günü'nün kutlanacağı 16 Haziran öncesinde mağazaların vitrinleri babalara özel hazırlandı. Optimum Outlet Adana Alışveriş Merkezi'ndeki mağazalar da birbirinden ilginç dekorlarla babasını mutlu etmek isteyenlere cazip ve bol seçenekli alternatifler sunuyor.

    Dişi kuş misali yuvayı kuran annelerin yanında evin gücü ve temsilcisi olan babaların bu çok özel günleri öncesinde art arda başlayan kampanyalar, babasını sevindirmek isteyenlerin bütçelerini koruyor. Yapıları gereği sevgilerini anneler kadar belli etmeseler de çocuklarını en az anneleri kadar seven ve koruyan babalar için yapılan özel indirimlerin yanı sıra bazı katlara özel avantajlar da alışverişi daha hesaplı kılıyor.

    VİTRİNLERDEN ÖRNEKLER

    Vitrinleri Babalar Günü'ne özel süslenen Optimum'da, Defacto, Babalar Günü’nde babasını mutlu etmek isteyenler için yüzlerce şık ve rahat seçenek sunuyor. Kemal Tanca, Babalar Gününe özel ekstra yüzde 10 indirim uygulanıyor. Hummel, sezon ürünlerinde yüzde 40 indirim yapıyor.
''Biraz da babam bana çeksin'' sloganıyla dikkati çeken Colin's, tüm ürünlerde yüzde 30 indirimle Babalar Günü'nü kutluyor. Colin's, vitrinindeki baba-oğul figürüyle babaların çocuklar gibi sevindirme zamanı olduğunu vurguluyor. Erkek giyiminin öncülerinden Kığılı'da ise yüzde 50 indirim var. Bunun yanında onlarca mağazadaki cazip indirimler babasını sevindirmek isteyenleri beklerken, bu indirimlere bir de bazı kartlara özel avantajlar eklenince alışveriş daha da cazip hale geliyor. 
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER