ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ağustos 2013 Çarşamba 18:00

Babanın öldürdüğü çocuklar toprağa verildi

Babanın öldürdüğü çocuklar toprağa verildi


Çanakkale'de cinnet getiren bir öğretmenin öldürdüğü iki çocuğu toprağa verildi. Olaydan sonra kamyonun önüne atlayarak intihar etmek isteyen babanın tedavisi devam ediyor.

Ezine Anadolu Lisesi edebiyat öğretmeni olan Kayim Özler'in (34) dün cinnet getirmesi sonucu ormanlık alanda öldürdüğü çocukları Kübra (4) ve Kenan (7), Bursa Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından Çanakkale'ye getirildi. Arslanca Camii'nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazına dedesi, ninesi, anneleri Sevilay Özler, öğretmenin öğrencileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cenazeye katılan anne Özler'in güçlükle ayakta durduğu görüldü. Kılınan cenaze namazının ardından çocuklar, Çanakkale Yeni Mezarlık'ta toprağa verildi.

Olay, dün Ayvacık ilçesi Çamlık mevkiinde meydana geldi. İki çocuğunu alan Özler, Ayvacık ilçesindeki ormanlık alana piknik yapmaya gitti. Burada cinnet getiren baba Özler, iki çocuğunun başını taşla ezerek öldürdü. Ardından da yola çıkarak bir kamyonun önüne atlayıp intihar etmek istedi. Yaralı olarak Ezine Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Özler'in, kendine gelmesinin ardından durumu jandarma ekiplerine anlatması üzerine olay fark edildi. Babanın belirttiği yere gelen jandarma ekipleri acı gerçekle karşılaştı. Baba Özler'in, bir süre önce iki katlı ev aldığı, internet kafe açarak işlettiği için girdiği borç yüzünden bunalıma girdiği öğrenildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER