ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Haziran 2013 Cuma 13:44

‘Aynam Elimde’

Aynam Elimde


Beylikdüzü Belediyesi, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Fatih Üniversitesi el ele verdi; ‘Aynam Elimde’ adlı projeyi hayata geçirdi. Proje, öğrencilerin hayatına ve tercihlerine yön vermeyi; velileri ile, okulları ile bağlarını güçlendirmeyi temel alıyor.
Ortaokul ve lise öğrencilerine hitap eden ‘Aynam Elimde’nin tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıda Yrd. Doç. Dr. Hasan Uğur, projenin alanı ve içeriği ile ilgili açıklamalarda bulundu. Uğur, “ Proje, öğrencilerin okula başladığı seneden diplomayı eline alana kadar geçen dilimde onları motive etmeyi, bilinçlendirmeyi, kariyer tahlillerini yapmayı hedefleyen bir projedir. Ayrıca öğrenci, öğretmen, idareci ve veliyi içine alan bunların bağlarını yapılandıran öğrenci merkezi sistemidir.” dedi.

Toplantıya katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun da ‘Aynam Elimde’den övgüyle söz ederken; “Eğitim için yapamayacağımız bir şey yok. Tüm öğretmenlerimizin ve öğrenci kardeşlerimizin yakından da takip ettiği gibi eğitimin her daim, tutarlı ardındayız. Proje ile öğretmenlerimizi olumlu, yararlı görevler bekliyor. Öğrencilere yapacakları rehberlik ile onlara ışık tutacaklar. Öğretmenler unutmayalım ki toplumun en önemli kanaat önderleridir. Yeni projemiz tüm ilçeye hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Programa, Beylikdüzü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Belediye Başkan Danışmanı Ercan Ay, şube müdürleri ve rehber öğretmenler de konuk oldu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER