ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 19:09

Aylin Kotil'i karşılayan grup gazetecilerin çekim yapmasını engelledi


İstanbul'dan seçim barajının düşürülmesi için Ankara'ya yürüyen ve 2 gün önce Başkent'e ulaşan Aylin Kotil, bugün sembolik olarak Atatürk Orman Çiftliği’nden (AOÇ) Kuğulu Park’a yürüdü. Kuğulu Park’a gelen Kotil’i görüntülemek isteyen basın mensupları zor anlar yaşadı. İşlerinin yapılmasının engellenmesi üzerine basın mensupları çekim yapmadı.

        Seçim barajının düşürülmesi için İstanbul’dan Ankara’ya yürüyüşe geçen Aylin Kotil, 2 gün önce Ankara’ya ulaşmıştı. Kotil bugün sembolik olarak AOÇ’de Kuğulu Park’a kadar yürüdü. AOÇ’ye gelen Kotil’i burada yaklaşık 30 kişilik bir grup karşıladı. Çevredekilerle bir süre sohbet eden Kotil, buradaki grupla birlikte Kuğulu Park’a doğru yürüyüşüne başladı.

        Kuğulu Park’a ulaşan Kotil’i burada engelli bir vatandaş karşıladı. Kotil'le birlikte olan bir grup ise basın mensuplarına zor anlar yaşattı. Grup, görüntü almak isteyen basın mensuplarını engelledi. Grup içerisinden bir kişi "Basını almayın" diye bağırdı. Durumu tepki gösteren basın mensupları görüntü almadan olay yerinden uzaklaştı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER