ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Eylül 2013 Cuma 14:05

Aydın'da otomobil şenliği düzenlenecek


Aydın’da araba piyasasını canlandırmak için 4-6 Ekim 2013 arasında otomobil şenliği düzenlenecek. AYMAS Galericiler Sitesi’ndeki şenlikte, yeni ve kullanılmış otomobiller yer alacak. Şenliği eskiyle yeninin buluşması olarak değerlendiren AYMAS Galericiler Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yoğurtçu, bu sayede bir yıldır yaşanan durgunluğu sona erdirmeyi hedeflediklerini belirtti.

Türkiye’de ilk defa eskiyle yeniyi biraraya getirecek şenliği kendilerinin düzenlediği söyleyen Yoğurtçu, araba alacak kişilerde, galericiler hakkındaki olumsuz düşünceyi de yok edeceklerini vurguladı. Şenlik kapsamında bayilerle ikinci el satan galerici ve halkı biraraya getireceklerini ifade ederek, “Galericiler Sitesi'nde durgunluk var, biraz hareket ettirmek, motivasyon getirmek istiyoruz. Durgunluğu sebebi, galerici güvensiz gibi algılanıyor, bunu kırmak istiyoruz. Biz sattığımız aracın her türlü kefiliyiz ve arkasındayız. Ticaret Odası ve Aydın halkını arkamızda hissediyoruz. Şenliğimizde stantlar kurulacak, gece 12.00’ye kadar açık olacak. Bize 89 galerici ve sekiz oto satış bayimiz katılarak destek verecek. Kampanyalar düzenlenecek, takas imkânı olacak. Halkımızın AYMAS’ı tanıma imkanı olacak. Bu şenlikle tüm esnafımızın yüzünün gülmesini istiyoruz.” dedi.

Şenliğini desteklediklerini belirten Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken de şehrin ticaretini etkileyecek her yerde olacaklarını söyledi. AYMAS’ın hareketlenmesinin herkesi mutlu edeceğini vurgulayan Ülken, bütün Aydınlıları şenliğe davet etti. Şenlik, 4 Ekim saat 20.00'de başlayıp 6 Ekim 22.00'de sona erecek.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER