ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 14:07

'Autocad Bilgisayar Kursu' için protokol

Autocad Bilgisayar Kursu için protokol


Bursa'nın Karacabey ilçesi Demirci, Marangoz ve Benzerleri Odası tarafından açılacak olan 'Autocad Bilgisayar Kursu' için Mesleki Eğitim Merkezi ile protokol imzalandı.

Karacabey Demirci, Marangoz ve Benzerleri Odası'nda düzenlenen törene Oda Başkanı Burhan Sevinç, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Sezgin Ak ve Müdür Yardımcısı Ayhan Emir katıldı. Ak, 6 Mayıs'ta başlaması planlanan kursun 4 uzman öğretmen tarafından, haftada 5 gün ve günde 4 saat olmak üzere 152 saat süreceğini belirtti. Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Sezgin Ak projeyli gilgili şu bilgileri verdi:

“Kanun ve yönetmeliklerin bize verdiği yükümlülükler doğrultusunda, makine sektöründe çalışanlara mesleki eğitim vermeyi hedefliyoruz. Bu kurs, makine sektöründe çalışmak isteyenlere istihdam imkanı sağlamak adına hazırlanmış bir içeriğe sahiptir. Kursun maksadı, endüstriyel üretimde imalatı yapılacak ürünlerin yapım, montaj ve komple montaj resimleri ile bakım ve kullanım kataloglarını bilgisayar destekli çizim ortamında, iki ve üç boyutlu çizebilen personel yetiştirmektir."

Demirci, Marangoz ve Benzerleri Odası Başkanı Burhan Sevinç de açılacak kursa katılanların kolay iş bulma imkanı kazanacaklarını ifade etti. Kursun, Karacabeyliler için büyük bir imkan olduğunu söyleyen Sevinç, kursla ilgili bilgi için 671 80 17 numaralı telefonun aranmasını istedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER