ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Temmuz 2013 Çarşamba 21:32

ATSO Başkanı Alpaslan, Başkan Arslan'a iade-i ziyarette bulundu


Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Saim Alpaslan, Belediye Başkanı Hasan Arslan'a iade-i ziyarette bulundu.

Saim Alpaslan, makamında bir süre görüştüğü Başkan Arslan ile fikir alış verişinde bulundu. Ağrı Belediyesi'nin yaptığı çalışmalarla göz doldurduğunu ifade eden Alpaslan, "Bu dönem sizlerin yaptığı çalışmalar ve başarılı projelerle kentin görünümünü değiştirdiniz, Ağrı son yıllarda çok büyük bir ivme kazandı. Ağrı il olarak hak ettiği yerin çok altında iken, sizlerin büyük gayretleriyle hızla gelişmeye devam ediyor. İnşallah bundan sonrada iş birliği içinde yapılan çalışmalarla gelişmeye devam edecektir." dedi.

ARSLAN: ATSO, AĞRI İÇİN ÖNEMLİ BİR KURULUŞ

        Başkan Hasan Arslan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Arslan, "Ticaret ve Sanayi Odası yönetim ve denetiminde bulunmak o ilin kalkınması ve gelişmesi için bende varım demek anlamına geliyor. Yeni üyeler ve ekip arkadaşlarınızla beraber inanıyorum ki bu dönemde başarıları işler yapacaksınız, bizler de önceki dönemde olduğu gibi bu dönemde elimizden gelen desteği yapacağız." diye konuştu.

Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası'nın ilin en önemli kuruluşlarından birisi olduğunu söyleyen Alpaslan ise "Ağrı İli son yıllarda yakalanan uyumlu çalışmanın sonucunu gelişerek büyüyen bir yer. Biz de bu gelişim ve büyümenin devam etmesini istiyoruz." açıklamasını yaptı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER