ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2013 Cumartesi 16:02

Atalay Demirci, 'kelalaka' ile Ankara'da


Ünlü stand-upçı Atalay Demirci yeni gösterisi 'Kelalaka' ile 50 gösteride 35 bin seyirci ile buluştu. Atalay Demirci yeni sezondaki ilk gösterisi ile bu kez Ankara'da sevenleri ile buluşuyor.

    MEB Şura Salonu'nda 6 Kasım'da sahne alacak olan Atalay Demirci’nin 2 bölümden oluşan stand-up gösterisi 'Kelalaka' tamamıyla rutin hayatın gözlemlerine dayanıyor. Demirci, gösterisinde yaşarken farkında olunmayan birçok ayrıntıyı en komik halleriyle aktarıyor. Pazar yerlerinden, toplu taşıma araçlarına; günlük ev hallerinden, evli çiftlere kadar birçok gündelik yaşanmışlığı farklı ve esprili gözlemleriyle seyircisine sunuyor. 'Kelalaka' ile Sincan’dan Diyarbakır’a bütün Anadolu’yu karış karış gezdiğini hissedecek olan izleyicileri, Atalay Demirci’nin günlük hayatı harmanladığı bu yepyeni gösterisinde kahkaha dolu iki saat bekliyor.

    Ankara’da 8 Temmuz 1976 yılında doğan Atalay Demirci, ilk kez 30 Mayıs 1999 tarihinde 'Çuvaldız' ismini verdiği gösterisiyle şov hayatına başladı. 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasında ön elemeye katılmadan turlara katılan Demirci, 1. ve 2. turun ardından yarı finali de birincilikle kazanarak, 2013 yılı Mart ayında tüm güçlü rakiplerini geride bırakarak Türkiye’nin yeteneği seçildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER