ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Temmuz 2013 Salı 00:21

Atakent Beldesinde iftar yemeği verildi

Atakent Beldesinde iftar yemeği verildi


Mersin'in Silifke İlçesine bağlı Ataken Beldesi'nde MHP Silifke İlçe Teşkilatı ve Atakent Belediyesi tarafından iftar yemeği verildi.

Belediye binası önünde verilen yemeğe Atakent Belediye Başkanı Hasan Uslu, MHP Silifke İçe Başkanı Özer Özel, Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, Arkum Belediye Başkanı Mehmet Durmuşlu, Yeşilovacık Belediye Başkanı İhsan Küpük, MHP İl Genel Meclis Üyesi Yahya Yılmaz, MHP Silifke İlçe teşkilatı üyeleri, kadın kolları başkanı Nesrin Esin, çok sayıda partili ve belde halkı katıldı.

Dualarla eşliğinde iftarını açan konuklar, yemeğin ardından dua edip okunan Kur'an-ı Kerim'i dinledi. Yemeğin ve edilen duanın ardından Atakent Belediye Başkanı Hasan Uslu teşekkür konuşması yaptı.

Başkan Uslu konuşmasında şunları söyledi: “Birlik ve beraberliğin, rahmetin doruk noktasına çıktığı böylesi Mübarek günde beraber olmanın mutluluğunu yaşadık. İftara katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Daha nice Ramazanlara sağlıkla ve huzurla kavuşmayı diliyorum.”

Başkan Uslu’nun ardından MHP Silifke İlçe Başkanı Özer Özel, Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel de birer konuşma yaptı. 


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER