ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Mayıs 2013 Salı 18:01

ASGİAD'tan öğrenciler yararına kermes

ASGİADtan öğrenciler yararına kermes


 Anadolu Sorgun Girişimci İşadamları Derneği (ASGİAD) öğrenciler yararına kermes düzenledi.

Açılıştan önce Yeni Camii İmam Hatibi Ahmet Çınar Çetin Kur'an-ı Kerim okudu. Ardından kermesin hayırlara vesile olması ümidiyle dua edildi. Açılışa Sorgun Kaymakamı Levent Kılıç, Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Üney ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Kaymakam Kılıç kermesin hayırlı ve bereketli olmasını dileyerek emeği geçen herkese teşekkür etti. Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek ise kermeslerin hayırlı hizmetlere vesile olduğunu dile getirerek şunları ifade etti: "Kermesler hayır işlerinde birlikte hareket ederek ve yardımlaşarak kültürümüzün de vazgeçilmez bir faaliyeti haline gelmiştir. Öğrenciler yararına düzenlenen bu kermeste nesillerimizi iyi yetiştirmek ve onlara sahip çıkmak adına inşallah güzel bir hayra vesile olacaktır. Bu kermese emeği geçen başta annelerimiz bacılarımız olmak üzere herkese teşekkür ederim."

ASGİAD Başkanı Feridun Yılmaz amaçlarının toplumsal yardımlaşmayı güçlendirmek ve bu vesileyle öğrencilere bir nebze olsun maddi kaynak sağlamak olduğunu dile getirerek, "Açılışa teşrif eden Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza, Sayın Emniyet Müdürümüze ve tüm davetlilere teşekkür ederim. Başta fedakârlıklarını esirgemeyen bayanlarımıza ve emeği geçenlere ayrıca teşekkür ederim." dedi

Açılışın hemen ardından İlçe Kaymakamı Levent Kılıç ile Belediye Başkanı Ahmet Şimşek birlikte pasta keserek davetlilere ikram etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER