ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 11:25

Arhavi Belediyesi'nden bilgilendirme toplantısı

Arhavi Belediyesinden bilgilendirme toplantısı


 Artvin Yerel Yönetimler Başkanlığı'nca düzenlenen tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Arhavi Kültür Merkezi Çarmıklı Sinema Salonu'nda yapıldı.

Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu tarafından ilçede yapılan çalışmaların da anlatıldığı toplantıya AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla, AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, İl Genel Meclis Üyesi Hakkı Aytolan. Hopa ve Borçka ilçe başkanları, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yaptı. Hekimoğlu, Arhavi Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında davetlileri sunum eşliğinde bilgilendirildi. İlçe adına genel değerlendirmelerde bulunan Başkan Hekimoğlu, "Yıllar boyunca yapılmayan projeleri biz göreve başladığımız andan itibaren hayata geçirdik. Göreve başladığımızda hiçbir teknik ekipmanın sağlam ve sağlıklı bir şekilde hizmet veremediği bir belediyeyi devraldık. Günümüzde ise fen işlerinden sosyal işlere, altyapı ve üst yapı çalışmalarının sorunsuz bir şekilde hayata geçirilebildiği bir belediyecilik anlayışına sahibiz.” şeklinde konuştu.

AK Parti Artvin İl Başkanı Erkan Balta ise Başkan Hekimoğlu'nun yaptığı sunum ve konuşmalardan, ilçede yapılan çalışmaların ne denli yoğun ve çok olduğunu bir kez daha anladıklarını ifade etti. Balta, Arhavi Belediyesi'ni fen işleri ve sosyal işlerde göstermiş olduğu başarılardan ötürü takdir ettiklerini belirterek, Belediye Başkan Hekimoğlu'nu bu örnek belediyecilikten dolayı tebrik etti ve başarılarının devamını diledi.

AK Parti Artvin Milletvekili İsrafil Kışla da AK Parti belediyeciliğinin gelecekte AK Parti öncesi ve AK Parti sonrası olarak anılacağını ve bu şekilde tarihe yazılacağını dile getirdi. Arhavi Belediyesi'nin yaptığı icraatların örnek bir çalışma olduğunu ve diğer ilçelere de örnek olması gerektiğini söyledi. İsrafil Kışla, seçimlerde yüzde 50’yi aşan bir halk oyunun karşılığının, bu halka hizmet olarak geri döndüğünü belirtti. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER