ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 31 Ocak 2013 Perşembe 23:30

Arama çalışmalarına ara verildi


Aydın'ın Söke ilçesinde, otomobille Menderes Nehri'ne düştüğü tahmin edilen 4 kişilik Arslan ailesini bulmak için sürdürülen arama çalışmalarına, yarın sabah devam edilecek.

Toptan gıda pazarlama işi yapan Mehmet Arslan (38) ve eşi Necla (35) ile çocukları İrem (11) ve Eyüp'ten (7), geçtiğimiz pazar gününden itibaren haber alamayan yakınlarının polise başvurması üzerine yapılan incelemede, bir otomobilin köprüden nehre düştüğü belirlendi.

Söke'ye bağlı Tuzburgazı ile Didim'e bağlı Balat köyleri arasındaki köprüde bulunan güvenlik kamerasının kayıtlarında, bir otomobilin düştüğünün görülmesi üzerine, salı günü arama çalışması başlatıldı. Bugün de Söke Kaymakamı Mehmet Demirezen bölgeye gelerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı, ancak açıklama yapmadı. Aramaları, Aydın ve İzmir Sivil Savunma ekipleri ile İzmir Emniyeti sualtı ekibi yürütüyor. 3 gündür devam eden arama çalışmalarına ara verildi. Çalışmalara, yarın havanın aydınlanmasıyla yeniden başlanacak.

Jandarma Genel Komutanlığı Arama-Kurtarma Birimi'ne bağlı yaklaşık 20 kişilik profesyonel dalgıç timi, yarın arama çalışmalarına katılacak. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER