ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mayıs 2013 Pazartesi 12:33

Aracın bagajından 53 bin lira çaldılar


Bursa'nın Yıldırım ilçesinde park halindeki bir aracın bagajındaki çanta kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya da kişilerce çalındı. Polise müracaat eden araç sahibi, çantada 37 bin TL ve yaklaşık 7 bin euro bulunduğunu söyledi.

Türkan B., Bursa Emniyet Müdürlüğü Ertuğrulgazi Polis Merkezi'ne gelerek Değirmenlikızık Mahallesi’nde park halindeki 16 U 4599 plakalı aracın bagajındaki çanta ve Ahmet B.'nin ceketinin cebindeki cüzdanın çalındığını belirtti. Polise ifade veren Türkan B., "Bagajdaki çantada 37 bin TL ve 7 bin euro para vardı. Ahmet B.'ye ait ceketin cebindeki cüzdanın içerisinde de nüfus cüzdanı ve banka kartı ile 100 TL para vardı." şeklinde bilgi verdi. Polis, şikayet üzerine olayla ilgili soruşturma başlattı.

Öte yandan Yıldırım ilçesi Mimarsinan Mahallesi'nde Gülesme K.'nın evine tamirci görünümünde gelen kimliği henüz belirlenemeyen 3 kişi, evin banyosundaki duşa kabini tamir ettikten sonra evden ayrıldı. Bir süre sonra çantasındaki yaklaşık 6 bin liranın çalındığını öne süren Gülesme K., polise müracaat etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER