ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Ocak 2013 Salı 16:03

Antalya'da motivasyon seminerleri sürüyor

Antalyada motivasyon seminerleri sürüyor


Antalya Kepez Belediyesi'nin lise öğrencileri için düzenlediği ‘tembel değilim, çalışsam yaparım’ motivasyon seminerleri devam ediyor. Eğitimlerle merkez ilçelerde eğitim gören lise 9-10-11 sınıf öğrencilerine ders çalışma stratejileri anlatılıyor.

Eğitim danışmanı Osman Günal’ın, slaytlar eşliğinde verimli ders çalışma yöntemleri ve sınav tekniklerini sunduğu motivasyon seminerinin bu seferki konukları, Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin 9. ve 10. sınıf öğrencileri oldu. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminere, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile imam hatip lisesi mezunu olan Kepez Belediyesi Meclis üyeleri Zeki Çivik, İsmail Avşar, Hasan Demir ve Şevki Mavi de katıldı.

Seminerin sonunda konuşma yapan Hakan Tütüncü, “Ben de bir imam hatip lisesi mezunuyum. 1990-1996 yılları arasında hayatımın en güzel 6 yılını orada geçirdim. Şimdi mezun olduğum okulun öğrencilerini burada ağırladığımız zaman büyük heyecan ve mutluluk duyuyorum.” dedi.

    Eğitim programlarını 2 nedenden dolayı düzenledikleri ifade eden Tütüncü, şunları kaydetti: “Birincisi, gönülden ve yürekten sevdiğimiz siz öğrencilerimizin iyi bir şekilde ders çalışmanız ve büyük hayaller kurmanız. İkincisi de bir ülke gençlerini ve çocuklarını güçlü bir şekilde yarınlara taşıyabilmişse, o ülke yarınlara, geleceğe çok daha aydınlık bir şekilde bakabilir. Yarınlar sizlerin ellerinde şekillenecek. Sizler bu ülkenin geleceğini şekillendirecek en önemli etken ve güçsünüz.”

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER