ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ocak 2013 Çarşamba 14:27

Antalya'da güneşli hava

Antalyada güneşli hava


Türkiye genelinde soğuk hava ve kar yağışı etkili olmasına rağmen Alanya'da güneşli ve sıcak havayı değerlendiren bazı kişiler denize girdi.
    
Alanya Meteoroloji Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, hava sıcaklığının 12, deniz suyu sıcaklığının da 17.6 derece ölçüldüğü kentte, vatandaşlar Kleopatra Plajı'na gitti. Plaj voleybolu oynayan, güneşlenen, balık tutanların yanı sıra bazı kişilerin denize girdiği görüldü.
    
Alanya'ya ilk kez geldiğini söyleyen Rus turist Vlademir Krasnorutskiy, kış mevsiminde güneşin ve denizin keyfini çıkardığını belirterek, ''Akdeniz çok güzel. Plaj muhteşem, iyi ki geldik'' dedi.
    
Alexei Slobodyanyuc ise kış mevsiminde denize girmenin bir başka duygu olduğunu dile getirerek, ''Deniz suyu çok sıcak. Bu fırsatı kaçırmadık ve denize girdik'' diye konuştu.
    
Kış mevsiminde arkadaşlarıyla plaj voleybolu oynadıklarını söyleyen Ali Kasapoğlu ise ''Kış mevsimi Türkiye'de etkisini gösterse de Alanya'da çok güzel bir hava vardı. Biz de bu havayı fırsata çevirdik. Hava rüzgarlı olmadığı sürece kış mevsiminde maçımızı yapıyoruz, sonra denize giriyoruz'' dedi.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER