ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 12:42

Antalya'da Atatürk Caddesi genişliyor

Antalyada Atatürk Caddesi genişliyor


Antalya’nın Kepez ilçe sınırlarında yeralan ve Varsak ile Altınova bölgeleri arasında ulaşımı sağlayan 10 metre genişliğindeki yol 25 metreye çıkartılıyor.

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Varsak Şelale ile Altınova Menderes mahalleleri arasında bulunan Atatürk Caddesi’nde yol genişletme çalışması başlattı. Zeytinlik Mahallesi’nin sınırları içerisinde yer alan ve 2010’da sıcak asfalt dökülen cadde, dar olmasından dolayı yoğun araç trafiğini kaldıramıyordu. Bölgede yaşayanların taleplerini dikkate alan Kepez Belediyesi, mülkiyetle ilgili sıkıntıları çözdükten sonra Varsak ile Altınova’yı birbirine bağlayan 10 metre enindeki caddeyi genişletiyor. Devam eden yol genişletme çalışması tamamlandığında 3 km uzunluğundaki Atatürk Caddesi, 25 metre genişliğinde, çift şeritli bir yol haline gelecek.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Atatürk Caddesi’ndeki yol genişletme çalışmasını yerinde inceledi. Belediye çalışanlarına başarılar dileyen Başkan Tütüncü, Zeytinlik Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Küçük ve bürokratlarıyla beraber çalışma yapılan caddede bir süre yürüdü. Yolları, yeşil alanları, sosyal, kültürel tesisleriyle Kepez’i yeniden inşa ettiklerini belirten Başkan Tütüncü, sorumluluklarındaki ana arterleri, asfaltlayarak ve genişleterek, ilçe halkına kaliteli, konforlu yol hizmeti sunduklarını söyledi.

Zeytinlik Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Küçük de Kepez Belediyesi’nin bölgeye yaptığı hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER