ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ekim 2013 Pazartesi 16:39

Antalya Emniyet Müdürlüğü vatandaş memnuniyeti anketi yapıyor


Antalya Emniyet Müdürlüğü, 'Vatandaş Memnuniyeti Ölçüm Anketi' çalışması yapacak. Anket, 14 Ekim-13 Aralık 2013 tarihleri arasında Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün www.antalya.pol.tr internet sitesi üzerinden yapılacak.

Antalya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, söz konusu çalışma, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi kapsamında vatandaşa daha iyi hizmet verebilmek, bu çerçevede polisten beklentileri tespit etmek ve veri toplamak amacıyla yapılacak. Vatandaş Memnuniyeti Ölçüm Anketi, 14 Ekim-13 Aralık 2013 tarihleri arasında Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün www.antalya.pol.tr internet sitesinde ‘Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün Vermiş Olduğu Hizmetlere Yönelik Vatandaş Memnuniyeti Anketi’ adı altında yayınlanacak.

Çalışmayla, vatandaşların beklentileri ve sorunları tespit edilerek takip edileceği belirtildi. Yetkililer, anket sonucunda elde edilen bilimsel veriler ile sorunlara çözüm üretebilmek ve Antalya Emniyet Müdürlüğü'nce vatandaşlara verilen hizmet kalitesini en üst seviyeye yükseltebilmek için tüm vatandaşların anket çalışmasına katılmasını önerdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER