ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 17:16

"Anneler gününde bir anne daha ağladı"

"Anneler gününde bir anne daha ağladı"


Sosyal medyadan örgütlenen Fenerbahçe taraftarları, Burak Yıldırım’ın öldürüldüğü Edirnekapı metrobüs durağında buluştu. Fenerbahçeli taraftarlar, "Anneler gününde bir anne daha ağladı." diyerek futbolda şiddeti lanetledi.

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda oynanan Fenerbahçe - Galatasaray maçı dönüşünde Edirnekapı metrobüs durağı yakınlarında bıçaklı saldırıya uğrayan Burak Yıldırım’ın ölümü, büyük tepki topladı. Sosyal medyada toplanan sarı lacivertli taraftarlar, Yıldırım’ın öldürüldüğü metrobüs durağında buluştu.
Hayatını kaybeden Burak Yıldırım’ın çocukluk arkadaşı olduğunu belirten Mehmet Öztürk, yaşananların çok acı olduğunu aktararak, “Anneler gününde bir ana daha ağladı. Çok yazık!” dedi.

“Üzerimizde taşıdığımız formamız kimliğimiz ise eğer, insanlar karşısındakinin kimliğine saygı duymak zorunda.” diyen Nurbahar Fener de, “Biz hepimiz bu ülkenin vatandaşıyız ve Türk bayrağını taşıyoruz. İnsanlar birbirine zarar vermeden fairplay kuralları içerisinde davranmalı. Anneler gününde ölen Fenerbahçelinin ailesine çok kötü bir hediye verdiler.” ifadelerini kullandı.


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER