ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 18:29

Ankara'da Karabük Günleri


Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Cemil Çiçek ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin tarafından Karabük Günleri'nin açılışı yapıldı.
     Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe, Çiçek ve Şahin'in yanı sıra Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hüseyin Çelik ve Menderes Türel, AK Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, Karabük Valisi İzzettin Küçük, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, diğer ilgililer ve vatandaşlar katıldı.
     Karabük Üniversitesi bünyesinde kurulan ve sadece kız öğrencilerin yer aldığı "Ana Mehteran Takımı"nın gösterisini izleyen Çiçek ve Şahin, daha sonra etkinliğin açılışını gerçekleştirdi.
     Taş dibekte karşılıklı buğday döven Çiçek ve Şahin, ardından Karabük Üniversitesinden bir grup öğrencinin geliştirerek, "Yıldız" adını verdiği güneş enerjisiyle çalışan aracı inceledi. Araca binen Çiçek, öğrencilerden bilgi aldı.
     Kardemir Karabüksporun standını ziyaret eden Çiçek ve beraberindekilere, Kulüp Başkanı Nevzat Şahin tarafından takımın atkısı armağan edildi. Çiftçilerin bulunduğu alanda odun ateşinde demlenen çayı içen Çiçek, son olarak temsili Safranbolu Evi'nde bir süre dinlendi.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER