ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Ekim 2013 Cuma 11:45

Ameliyattan çıkan yaralının hayati tehlikesi devam ediyor

Ameliyattan çıkan yaralının hayati tehlikesi devam ediyor


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, bir kadının ölümü ile sonuçlanan bıçaklama olayında ağır yaralanan Hasan Y.’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Olayda öldürülen Sanem Kulan'ın ağabeyi C.K gözaltına alındı. 2 kişinin aranmasına devam edilirken, Hasan Y. nin bıçaklandıktan sonra damadı Ayhan Aksoy'u arayarak yardım istediği öğrenildi.

Dün akşam saatlerinde, Murtaza Mahallesi Dışkale mevkisindeki 3 nolu evde, Sanem Kulan (27) ile Hasan Y'ye (53) bıçaklı saldırıda bulunulmuştu. Vücudunun çeşitli bölgelerine aldığı 8 bıçak darbesi sonrası hastaneye kaldırılmak istenen Sanem Kulan yolda yaşamını yitirirken Hasan Y. ise Ereğli Devlet Hastanesi'nde ameliyata alınmıştı. Yaşanan olay sonrası İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen, akşam saatlerinde polisin vardiya değişimini kaldırarak, fail yada faillerin bulunmasına yönelik çalışmayı hızlandırdı. Bu sırada, Ereğli Devlet Hastanesi’ne gelen Kulan’ın yakınları ise ölüm haberini duyması sonrası ağıtlar yaktı. Polis ise olası olaylara karşı hastane önünde de güvenlik önlemi aldı.

Sanem Kulan’ın (27) ölümüyle sonuçlanan olayda, vücudunun kalp, karaciğer, mide, kalın ve ince bağırsaklarından bıçak darbeleri alan Hasan Y.’nin genel cerrah ve göğüs cerrahının gerçekleştirdiği ameliyatı tamamlandı. Ameliyat sonrası yoğun bakıma alınan Hasan Y.’ye tüm tıbbi müdahalelerin yapıldığı ancak, hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Diğer yandan polis, olayla ilgili geniş çaplı araştırmasını sürdürüyor. İlçe Emniyet Müdürü Timur Özgen’nin bizzat yönettiği olayda, Sanem Kulan'ın ağabeyi C.K'nın göz altına alındığı öğrenildi. Doktor raporuna götürülen C.K. nın olayla ilgisi olmadığını söylediği öğrenilirken, polis olaya karıştığı iddia edilen 2 kişiyi aramaya devam ediyor.

Yaşanan olayın bir numaralı tanığı konumundaki Hasan Y.’nin ise hayati tehlikeyi atlatması durumunda olayın aydınlanacağı ifade ediliyor.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER