ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL7°C
Karla Karışık Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 17:27

Amatörce’nin Oskarları sahiplerini buldu

Amatörcenin Oskarları sahiplerini buldu


Yerel bir televizyonda yayınlanan Amatörce programının yapımcısı Gazeteci Şehmus Baysal’ın bu yıl 17.’sini gerçekleştirdiği ‘Amatörce’nin Oskarları’ ödül töreni yapıldı.

Adana’daki amatör sporun en iyilerinin seçildiği ödül töreni İnci Otel’de yapıldı. Programa AK Parti Adana Milletvekili Şükrü Erdinç, Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özkan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Kasımpaşaspor Asbaşkanı Murat Dilme, Dernekler İl Müdürü Recep Kurtoğlu, kulüp başkanları, antrenörler ve sporcular katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Adana‘da çok başarılı sporcuların yetiştiğini söyledi. Adana’nın tekrar eski günlerdeki gibi başarılar elde etmesi için birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu aktaran Gürkan, gecede ödül olanları kutladı.

Gazeteci Şehmus Baysal, törene katılanlara teşekkür ederken, “Altın karmayı belirlerken çok zorlandık. Ama hak edene ödülü verdiğimize inanıyorum. Amacımız amatör sporcuları teşvik etmek. Yılın enleriyle birlikte 24 kişiye ödül verdik. Bunun yanında altın karma oluşturduk. ” dedi.
Konuşmaların ardından ödüle layık görülenlere tek tek sahneye çağrılarak ödülleri verildi. Daha sonra iki ayrı gurubun söylediği şarkılara eşlik eden konuklar gönüllerince eğlenirken Emniyet Müdürü Gürkan’ın hazırlattığı sıra gecesiyle de keyifli anlar geçirdi.

Adana’da amatör liglerin değerlendirmesiyle oluşan Amatörce’nin altın karması şu isimlerden oluştu. Hakkı (Maliyespor), Şafak ( Çukurova BLD spor), Fuat (Karataş) Can (Kozan BLD spor) İlyas (Seyhan Belediyespor), Şaban (Akkapıspor ), Emir (Yenibey), Yusuf Duru (Feke), Mustafa (İncirlik) Mustafa Tabakcı(Kürkçüler), Kadir (Hadırlı)

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER