ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL5°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2013 Çarşamba 16:35

Altın Bulvar’da altyapı çalışmaları sürüyor


Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Baraj Yolu’nu Göğüs Hastanesi Kavşağı’na bağlamak için yapımına başladığı Altın Bulvar’ın devamında altyapı çalışmaları sürüyor.

Bulvarda yağmur suyu, kanalizasyon sistemi ve içme suyu çalışmalarını denetleyen Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, ASKİ Genel Müdürü Abdulkadir Küreksiz’den bilgi aldı.
Çalışmaların hızla ilerlediğini söyleyen Zihni Aldırmaz, “Altyapının tamamlanmasının ardından asfalt çalışması başlayacak. Yolu 10-15 gün içinde açmayı planlıyoruz. Böylece Baraj Yolu’nun yükü de hafifleyecek. Şu anda yağmur suyu ve kanalizasyon ile içme suyu sistemi çalışmaları yürütülüyor. Ardından hemen yol tamamlanarak trafiğe açılacak.” dedi.

Zihni Aldırmaz, ASKİ çalışmalarını denetlemesinin ardından Altın Bulvar’da bulunan Mimar Kemal İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti. Burada okul müdürü Mahmut İşbilir ile görüşen okulun eksikleri konusunda destek sözü veren Zihni Aldırmaz, sınıfları gezdi, öğrencilerle sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER