SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Kasım 2014 Cuma 11:50

Türkiye Astsubaylar Sendikası Ali Dal'a ‘Üstün İnsan şeref madalyası’ verdi

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/ali-dal-1488018-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/ali-dal-1488018-622x360.jpg
Ali Dala Üstün İnsan şeref madalyası

Türkiye Astsubaylar Sendikası, Fransa’da yaşayan 38 yaşındaki sıva ustası Ali Dal’ın Ordulu şehit üstçavuş Nejdet Aydoğdu'nun doğacak olan bebeğine ev bağışlaması nedeniyle ‘Üstün İnsan şeref madalyası’ verdi.


Türkiye Astsubaylar Sendikası Genel Başkanı Ahmet Zengin, “Biz Türkiye Astsubaylar Sendikası olarak, bize insanlığımızı hatırlatan değerli bir kardeşimizi Sayın Ali Dal’ı burada misafir etmekten çok mutluyuz. Ali Dal bizlere bir şeyler öğretmiştir. İnsanlığı, fedakarlığı, başkaları için bu vatan için toprağa düşmüş şehitler için kendi öz varlıklarından, kendi nefsinden feda etmeyi ve kendisi için bu vatana her şeyi vakfetmeyi bize öğretmiştir” diye konuştu.

Konuşmanın ardından Genel Başkan Zengin tarafından Ali Dal'a, ‘Üstün insan şeref madalyası’ verildi. 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Okul kundaklandı

SONRAKİ HABER

"11 hastanenin tahlilleri tek merkezde inceleniyor"

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - ali kaya:21 Kasım 2014, Cuma 12:56

    bu ülkede böyle insanlar oldugu içn yıkılmıor iştee.