ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ekim 2014 Salı 00:19

Ali Ağaoğlu ifade veriyor

Ali Ağaoğlu ifade veriyor

İşadamı Ali Ağaoğlu 17 Aralık soruşturması kapsamında ifade verdi.


TBMM'de 4 eski bakanla ilgili yolsuzluk ve rüşvet iddialarını incelemek için kurulan soruşturma komisyonu, 17 Aralık Yolsuzluk ve Rüşvet soruşturması kapsamında hakkında takipsizlik kararı verilen işadamı Ali Ağaoğlu'nu dinledi.
 
TBMM'de 4 eski bakanla ilgili yolsuzluk ve rüşvet iddialarını incelemek için kurulan soruşturma komisyonu Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndaki çalışmalarına devam ediyor. Komisyon bu sabah Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar'ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar ile TFF eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ı dinledi. 2 AK Parti 1 CHP milletvekilinden oluşan komisyon öğleden sonra ise, 17 Aralık soruşturmasındaki TOKİ dosyası kapsamında 60 kişiyle beraber hakkında takipsizlik kararı verilen işadamı Ali Ağaoğlu'nu tanık sıfatıyla dinledi. 

BİR SAAT İFADE VERDİ 

Komisyon üyelerinin daveti üzerine Ağaoğlu saat 14.30 sıralarında Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na avukatıyla birlikte geldi. Ağaoğlu, komisyona yaklaşık bir saat süreyle tanık sıfatıyla ifade verdi. İfadesinin ardından Ağaoğlu adliyeden ayrıldı. 
KAYNAK:
Ajanslar
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER